Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

CHRYSLER JEEP DODGE RAM : НОВИНИ АНОНСИ

2,0-літровий турбомотор Jeep розвиває потужність 340 к.с. з налаштуванням SRT і збільшує заводські показники на 25 відсотків

Примітно, що концепт Jeepster Beach, одне з унікальних витворів Jeep, представлених на Jeep Safari в 2021 році, забезпечує мегамощность своєї 2,0-літровою силовою установкою I-4 з турбонаддувом. Чотирициліндровий двигун з примусовою індукцією розвиває приголомшливі 340 к.с. і 500 Ньютон-метр крутного моменту, що приблизно на 25 відсотків вище виробничої потужності 2,0-літрового двигуна в 270 к.с. і 400 Ньютон-метр крутного моменту. Це ставить 2,0-літровий двигун I-4 з турбонаддувом на порядок вище ніж 285 к.с. у 3,6-літрового двигуна, в той час як крутний момент все ще нижче, ніж у EcoDiesel в 600 Ньютон-метр. Цікаво, що інші виробники випустили кілька досить бадьорих 2,0-літрових двигунів I-4 з турбонаддувом для своїх серійних автомобілів: Mercedes-AMG: 4 ..

Читати далі

УВАГА Карантин!

У межах запобіжних заходів у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу робота переведена у віддалений та он-лайн режими. Зробити замовлення або отримати додаткову інформацію можна on-line на сайті, в телефонному режимі або через e-mail. Заздалегідь приносимо свої вибачення за можливе збільшення часу обробки замовлень і запитів. Контакти: 0 800 750 170 Безкоштовно по Україні info@chrysler.com.ua chrysler.com.ua ..

Читати далі

Позашляховики Jeep Wagoneer і Jeep Grand Wagoneer 2022 року одержали кінцеві цінники

При базовій ціні 59 995$ США Jeep Wagoneer 2022 року виходить на сцену або як дорогий повнорозмірний позашляховик, або як розкішний позашляховик за вигідною ціною. Хоча початкова сума базового Jeep Wagoneer Series I нижче, ніж у Cadillac Escalade 2021 року і Lincoln Navigator 2021 року початкового рівня майже на 17 500$ США, він вражає як модель, яка виступає лідером цін. Проте він досить добре оснащений для позашляховика, який буде коштувати більше ніж на 8000 доларів, ніж базовий Chevrolet Tahoe 2021 року і Ford Expedition 2021 роки, його більш прямі конкуренти. Схоже Jeep сподівається, що більшість споживачів пропустять Jeep Wagoneer Series I і поїдуть на дорожчої моделі Series II. Хоча Jeep ще не поділився особливостями, які відрізняють Jeep Wagoneer Seri ..

Читати далі

Глава індіанців Cherokee просить Jeep змінити назви позашляховиків Jeep Cherokee і Jeep Grand Cherokee

На цьому тижні "Car and Driver" поговорили з головним керівником народності Cherokee Чаком Хоскін-молодшим про назви позашляховиків Jeep Cherokee і Jeep Grand Cherokee. У той час як нація Cherokee довгий час виступала проти культурного привласнення свого історичного імені, заява, надана "Car and Driver", є першим випадком, коли нація безпосередньо звернулася до компанії Jeep з проханням змінити назву своїх позашляховиків. У своїй заяві Хоскін сказав: «Я впевнений, що це має благі наміри, але не робить честь нації, коли її ім'я наклеюється на борт автомобіля. Кращий спосіб вшанувати нас - це знати про нашу роль в цій країні, нашій історії, культурі та мові, а також вести конструктивний діалог з визнаними на федеральному рівні племенами ... Я думаю, що ми живем ..

Читати далі

Автоспорт та електромобілі Chrysler і Dodge повинні зіграти свою роль в об'єднаній компанії Stellantis

Chrysler - один з трьох історичних стовпів бренду Stellantis, нової компанії створеної шляхом злиття Fiat Chrysler Automobiles з PSA Group, а це означає, що у бренду є майбутнє. Так само йде справа з брендом Dodge і спортивними автомобілями в цілому, а також з автоспортом - сказав генеральний директор Stellantis Карлос Таварес під час круглого столу для ЗМІ через місяць після створення четвертого за величиною автовиробника в світі за обсягом продажів. Stellantis тепер має під своїм охопленням 14 майже некерованих брендів, але три з них вважаються історичними і в деякому роді священними: Fiat, Chrysler і Peugeot. Chrysler і Dodge: історії виживання У той час як Chrysler і Dodge були скорочені до невеликих складів, їх виявилося так само важко вбити, як тарг ..

Читати далі
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ....
x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запрос запчастей