Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

Chrysler Aviat круте купе, якого ніколи не було

Chrysler Aviat - концепт на основі Dodge Neon дебютував на Північноамериканському міжнародному автосалоні 1994 року.

Спочатку Chrysler пропонував моделі Dodge Neon і Plymouth Neon як в кузовах купе, так і в кузовах седан. Проте американський автовиробник вивчив ідею розширення шасі Neon за межі цих двох типів кузова, про що свідчить концепція Chrysler Aviat на основі Dodge Neon. Представлений на Північноамериканському міжнародному автосалоні 1994 року, Aviat розвивав доброзичливий вигляд Neon, щоб він краще відповідав аеродинамічній формі концептуального автомобіля.

Незважаючи на свій стиль, Aviat зберіг переднеприводную архітектуру своїх побратимів Dodge і Plymouth. Порожнини розташовані в кормовій частині двох дверей Aviat, сприяли кращому потоку повітря навколо кузова концептуального купе, як і спідниці, що закривають задні колеса. Проте, рішення Chrysler розмістити систему охолодження в задній частині Aviat, безсумнівно, сприяло більш заниженой посадці концепту.

Хоча його гладка форма і вікна, схожі на Subaru SVX, наділили Aviat стилем справжнього спортивного автомобіля, 2,0-літровий двигун I-4 потужністю 145 к.с. був розрахований на автомобіль початкового рівня. Проте маленький чотирициліндровий двигун тягнув надзвичайно аеродинамічний і легкий Aviat з ентузіазмом, при цьому мінімально споживав паливо.

Іншими словами, Chrysler Aviat виступив як попередник інших орієнтованих на ефективність автомобілів в формі обтічних бобів, таких як Honda Insight і Volkswagen XL1. Однак на відміну від цих моделей Chrysler Aviat так і залишився концептом.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин