Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

Jeep пропонує Свободу

Свобода не буває безкоштовною. Щоб віддати данину поваги тим, хто приніс себе в жертву в ім'я свободи, Jeep випускає версію Freedom для всіх позашляховиків в своїй лінійці. І це не просто пакет з наклейками і значками, Jeep пожертвує 250 доларів США організаці USO (благодійників суспільство зі сприяння збройним силам) за кожну продану модель Jeep Freedom Edition.

Бренд Jeep нерозривно пов'язаний з армією завдяки оригінальному Jeep Willys, які допомогли перемогти у другій світовій. Нинішній Jeep Wrangler багато в чому зобов'язаний своєю зовнішностью цієї військової машині з відкритим верхом. Це одна з причин, по якій бренд Jeep так широко відомий у всьому світі. Тому Jeep Wrangler вже деякий час пропонує версію Freedom Edition. У 2021 році цей пакет був доповнений зображенням зірки в стилі мілітарі на капоті і задніх дверях.

В 2021 році версія Wrangler's Freedom Edition буде доступна для решти модельного ряду Jeep. Це означає, що тепер покупці можуть вибрати Freedom Edition для Jeep Renegade, Jeep Compass, Jeep Cherokee, Jeep Grand Cherokee і Jeep Gladiator 2021 року.

Ціни на Jeep Freedom Edition 2021 року в США:
Jeep Renegade Freedom Edition: 26, 285 доларів
Jeep Compass Freedom Edition: 27, 090 доларів
Jeep Cherokee Freedom Edition: 27, 955 доларів
Jeep Wrangler Freedom Edition: 36 210 доларів
Jeep Wrangler Unlimited Freedom Edition 39 465 доларів
Jeep Grand Cherokee Freedom Edition 37 085 доларів
Jeep Gladiator Freedom Edition 42 015 доларів

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин