Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

Fiat і Chrysler працює над новим потужним мотором

Чутки про спроби концерну Fiat Chrysler Automobiles розробити свій власний рядний 6-циліндровий мотор циркулюють в пресі давно, але схоже, що інженерам концерну вдалося наблизитися до фінальної стадії.

Згідно свіжої інформації в західній пресі, новий двигун може дебютувати на серійної версії відродженої моделі Jeep Wagoneer, або ж на наступному поколінні Grand Cherokee. В остаточному підсумку його також отримають Dodge Charger і Challenger, і майбутні пікапи марки Ram.

Передбачається, що новий двигун буде таким же потужним, як 5,7-літровий HEMI або навіть могутніше, але його обсяг не перевищить 3 літрів, щоб не потрапити в категорію автомобілів з високими податками в ряді регіонів світу, зокрема в Європі.

Ймовірно, мотор буде турбований. При цьому FCA планує зробити новий двигун максимально компактним і легким, скоротивши відстань між циліндрами і замінивши сталеві гільзи циліндрів алюмінієвими.

Нагадаємо, Jeep, Ram, Alfa Romeo і Maserati, що входять в концерн, працюють над розширенням свого модельного ряду з 2022 року, і не виключено, що новий мотор в різних конфігураціях може стати одним з ключових елементів цієї стратегії.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин