Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

Шестиколісний Jeep Wrangler c паровим двигуном

Майстерня Hauk Designs з Чемберсберга, штат Пенсільванія, виставила на продаж єдиний в світі шестиколісний Jeep Wrangler c паровим двигуном. З повним баком води позашляховик може проїхати всього 2,4 кілометра.

В основу проекту Loco Hauk ліг Wrangler Unlimited зразка 2008 року. Автомобіль оснастили 100-кубовим паровим V4. Двигун видає 130-140 сил. Інженерам вдалося поєднати його з оригінальною шестиступінчастою "механікою" і раздаткой, але кількість передач при цьому скоротилося до двох.

Рідний паливний бак переробили під гас, а ззаду встановили 208-літрову цистерну для води. Ще близько 75 літрів знаходиться в бойлері. При тиску в системі 34,47 бару і середньої швидкості 48-56 кілометрів на годину Loco Hauk на одній «заправці» проїжджає всього 2,4 кілометра.

Масляний насос, електропідсилювач керма і три насоса, закачують воду в бойлер під тиском до 69 бар, харчуються від шести акумуляторів. Позашляховик обладнаний посиленими мостами TeraFlex D60, пружинами BDS і амортизаторами Fox. У салоні Loco Hauk встановлені ручки та перемикачі від старого водозабірного насоса. Але найцікавішою особливістю машини, на думку творців, стали дуже гучні парові свистки.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин