Запрос запчастей 0

Хоча це не додає більше хаосу під капотом, Ram TRX Havoc Edition спричинить сцену.

Ram 1500 TRX вже є величезною, потужною вантажівкою, яка привертає увагу завдяки потужним крилам і наддувом V-8. Хочете, щоб це виділялося більше? Нове видання Havoc готове допомогти. Пофарбований у яскраво-жовтий колір, TRX Havoc Edition буде помічений незалежно від того, де ви  їдете чи паркуєте. Чи може новий Ford Raptor R і його двигун V-8 з примусовою подачею мати щось спільне з цим раптовим спалахом екстравертності Рама? Ваші припущення такі ж хороші, як і наші, але давайте подивимося, чи допоможе Ram 1500 TRX Havoc Edition TRX залишитися в полюванні за супервантажівками.
Перемішування-трохи хаосу
Весь шум від Ram 1500 TRX Havoc Edition 2023 року полягає в тому, що він надає покупцям новий вигляд. За словами Рама, Havoc пропонує «більшу персоналізацію» з «унікальним поєднанням технологій, графіки, продуктивності та зовнішнього вигляду». З повного опису вантажівки ми дивуємося про «продуктивність» за межами того факту, що це 702-сильний TRX.
Зовні Havoc Edition знято в дуже яскравому жовтому кольорі Baja Yellow, який ідеально контрастує з його чорним графічним пакетом і стандартною обробкою. Він також оснащений групою обладнання TRX Level Two Equipment Group, яка включає 18-дюймові повністю чорні колеса з підтримкою Beadlock, панорамний люк з двома склопакетами,  кріплення для вантажу, сходинку для ліжка та світлодіодний висотний стоп-сигнал.


Всередині це поєднання шкіри, жовтих акцентів Prowler Yellow і вуглецевого волокна. Цей колір Prowler Yellow можна знайти на акцентних швах сидінь, вишивці TRX на спинках сидінь, а також на центральній консолі та панелі приладів.Поверхня підлокітника вкрита алькантарою разом із значком Havoc Edition TRX, на якому вказано ідентифікаційний номер кожної вантажівки, кількість кінських сил, двигун, нагнітач і тиск наддуву, як і в стандартному TRX, але шрифтом Baja Yellow. Той самий відтінок відображається на панелі датчиків і проекційному дисплеї, на якому анімація TRX відтворюється — як ви вже здогадалися — жовтим кольором. Кермо TRX має плоске днище, обтягнуте шкірою, вуглецевим волокном і декоративною строчкою Prowler Yellow.


Проривна продуктивність, яка не була змінена
Якщо вам цікаво, чи Havoc Edition сіє хаос під капотом TRX, ви не самотні. Двигун, трансмісія та підвіска однакові, тому продуктивність має бути ідентичною стандартному Ram 1500 TRX. 6,2-літровий Hemi V-8 з наддувом потужністю 702 к.с. і крутним моментом 640 фунт-фут, восьмиступінчаста автоматична коробка передач і повний привід залишаються стандартними. Кожен TRX також має набагато більш жорстку раму, ніж моделі без TRX 1500, а також 2,5-дюймові амортизатори Bilstein з дистанційними резервуарами та електронними регулюваннями клапанів. TRX — це надзвичайно потужна позашляхова вантажівка, яка є однією з наших улюблених донині, тому непогано, що Havoc Edition в основному така ж, навіть якби нам хотілося, щоб було трохи більше хаосу.Все ще найшвидша та найшвидша серійна вантажівка?


У той час як Рам продовжує стверджувати, що 2023 1500 TRX є «найшвидшою, найшвидшою та найпотужнішою вантажівкою масового виробництва у світі», показники продуктивності Ford Raptor R 2023 року показують, що це може бути предметом дебатів. Під час нашого тестування найкраща позашляхова вантажівка Blue Oval показала, що має максимальну швидкість на дві милі на годину, на 0,4 секунди швидше до 60 миль на годину та швидше на чверті милі на 0,7 секунди та 4,5 милі на годину, ніж TRX. Ford Predator V-8 потужністю 700 к.с. і 640 фунт-фут тягне приблизно на 700 фунтів менше вантажівки, тож він не тільки швидший за TRX, але й може буксирувати й перевозити більше.
Такий вид на задні ліхтарі Raptor R залишатиметься таким самим із водійського сидіння Havoc Edition TRX, якщо його жовта фарба не здатна додати кілька кінських сил. Однак є одна сфера, в якій Ram 1500 TRX Havoc Edition перемагає Raptor R: за 106 445 доларів він на 2 700 доларів дешевший, ніж пікап Ford Predator. За словами Рама, це також обмежена модель, яка надійде в продаж на початку першого кварталу 2023 року. Скільки одиниць вони будують, у релізі не повідомляється.

x

Дякуємо Вам за звернення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом у робочі години.

x
Запит запчастин