Запрос запчастей 0

Зарубіжний звіт свідчить про те, що заміна акумулятора з’явиться у 2026 році

Треба визнати, що ми втратили інтерес до Chrysler 300, коли бренд, що належить Stellantis, вирішив припинити випуск SRT8. Красива і загрозлива, якою б вона не була, велика баржа просто застаріла і заслуговує на відставку після багатьох років обслуговування флоту. Але чого нам не вистачатиме, так це ідеї класичного повнорозмірного седана з двигуном V8 – після того, як це покоління буде припинено, великий седан буде електрифікований.
Посилаючись на інсайдерську інформацію, Drive повідомляє, що розробка седана Chrysler з акумуляторним живленням вже триває, а також альтернативи під брендом Dodge. Подейкують, що Dodge вийде на ринок у 2024 році, а Chrysler відстає на два роки. На даний момент незрозуміло, чи продовжиться табличка з ім’ям 300 в електричному майбутньому, але ці тихі наступники замінять седан десятирічної давності.

Під час презентації футуристичного концепту Airflow Chrysler оголосив про свої наміри випустити свій перший електромобіль до 2025 року, перш ніж він повністю відмовиться від двигуна внутрішнього згоряння у 2028 році. Говорячи про Airflow, ми не здивуємося, якщо новий 300 (якщо він зберігає цифрову номенклатуру) запозичує стилістику з витонченої концепції.
Що стосується потужності, інформація, зібрана австралійським виданням, передбачає, що обидва автомобілі матимуть 800-вольтову архітектуру; це означає, що в майбутньому ми можемо очікувати потужних електричних автомобілів Chrysler і Dodge. Згідно зі звітом, вихідна потужність коливатиметься від 201 до 442 кінських сил. Якщо вам цього недостатньо, можливо, майбутній електрокар Dodge задовольнить ваші потреби.
Цілком ймовірно, що електромобілі з живленням від акумуляторів приймуть платформу STLA Large, яку Stellantis розробляє для майбутніх електромобілів. Ми навіть можемо побачити, що майбутні моделі Alfa Romeo та Maserati також приймуть цю архітектуру, хоча й з деякими коригуваннями.

Кілька європейських брендів під егідою Stellantis взяли на себе зобов’язання в найближчі роки створити лише електричну лінійку. Vauxhall заявив, що зробить перехід у 2028 році, а бренд Lancia, що бореться, досягне цього на два роки раніше. У Північній Америці все було повільніше. Ми знаємо, що повністю електричний Ram з’явиться для боротьби з F-150 Lightning у 2024 році, і Jeep також представив електромобіль.
Було б цікаво подивитися, як ринок відреагує на Chrysler EV. Бренд більше не має колишньої слави – що може стримувати його – але це також можливість для бренду відновити себе, те, що компанія Buick вирішила зробити. Тим не менш, ми хотіли б побачити електричну версію SRT8. Можливо, Chrysler вважатиме за потрібне використати електричний маслкар Dodge і створити тихого, але смертоносного конкурента Tesla Model S Plaid.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин