Запрос запчастей 0

Jeep Wrangler 392 та Jeep Wrangler 4xe 2021 року. Огляд за та проти

У 2018 році новий Jeep JL Wrangler був обраний кросовером 2019 року. Тепер, через три роки, Jeep повернувся з двома значними новими варіантами Jeep Wrangler і вони не зовсім традиційні. У правому кутку - перший у світі гібридний автомобіль бренду в Америці, що підключається до електромережі - Wrangler 4xe з витратою 22 км на літр. А в лівому кутку обганяючи інші позашляховики, знаходиться 470-сильний, божевільно виючий Hemi-Pack 392, перший Jeep Wrangler, який коли-небудь прийшов із заводу, хизуючись V-8.

Директор з редакційних операцій Майк Флойд назвав його "кращим Jeep Wrangler будь-коли". З того часу, як він вперше проїхав на 392, то описав його як позашляховик, про якой мріяв усе своє життя.

Але не всі співробітники так думали. "Мене не хвилює, наскільки мускулистим, ефективним або здатним до бездоріжжя буде Jeep Wrangler", - сказав молодший редактор Алекс Лінс. "Його складне рульове управління завадило б мені купити його для чогось, крім використання на трасі". Гейл, однак, зробив більш помітний аргумент щодо одного з критеріїв ефективності: «Проблема, звичайно, полягає в економії палива. Що особливо актуально в епоху глобального потепління».

Невже тоді Jeep Wrangler PHEV 4x виграв? Що ж, усім сподобалося їздити електрифікованим Wrangler з вимкненим 2,0-літровим двигуном з турбонаддувом I-4. «Важко перевершити електричну трансмісію для плавного та тихого водіння у місті», - сказав технічний директор Френк Маркус. (Цілком електричний Wrangler знаходиться на стадії розробки.) «Система Uconnect цього Jeep - це моє уявлення про те, як електрифіковані автомобілі повинні представляти інформацію: безліч екранів та варіантів для заряджання та збереження акумуляторної батареї».

Також було враховано, як додаткова вага електродвигуна та акумуляторної батареї допомогли покращити їздові якості та зручність використання 4xe. "Перетворення PHEV робить цей автомобіль більш привабливим для клієнтів, які використовують його в дорозі, і можуть використовувати його як щоденний автомобіль", - сказав експерт Гордон Дікі. Слід зазначити, що Jeep Wrangler 4xe - PHEV, що найбільше продається в Америці.

Технічні характеристики Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4xe 2021
Базова ціна / ціна на момент тестування: 56 220 доларів США / 68 845 доларів США
Потужність (чиста за SAE) 270 к.с. (бензин), 134 та 44 к.с. (електрика); 375 л.с. (комб.)

Технічні характеристики Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 392 2021 року
Базова ціна / ціна на момент тестування: 75 690 дол. США / 79 240 дол. США
Потужність (чиста за SAE) 470 к.с. при 6000 об/хв.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин