Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

Новий рожевий Jeep Wrangler Tuscadero втілює мрію Барбі

Новий рожевий відтінок для Jeep Wrangler 2021 року привносить довгоочікувану яскравість в безліч відтінків чорного, білого, сірого і сріблястого, які домінують в екстер'єрі багатьох сучасних нових автомобілів. Якщо в найближчому майбутньому ви побачите рожевий Jeep Wrangler, що курсує вулицями можливо, це буде не якась нестандартне забарвлення, а варіант кольору кузова прямо з заводу.

Нова рожева фарба для Jeep Wrangler 2021 року називається Tuscadero. Хроматичний пурпурний колір просить, щоб його помітили, виділили і про нього поговорили. Яскравий, насичений рожевий закликає всіх нас посміхнутися і не ставитися до життя так серйозно. Це ризиковано і непримиренно показово розділить глядачів на два табори: тих, кому це подобається, і тих, кому це не подобається. Коли справа доходить до таких кольорів, як Тускадеро, немає нейтрального поля.

Цвітну опцію Tuscadero тепер можна замовити для всієї двох і чотирьохдверний лінійки Jeep Wrangler 2021 року, включаючи моделі Sport, Sahara, Rubicon. Така широка доступність викликає інтерес, тому що деякі оздоблення не бачили такого незвичайного вибору кольору. Але не згадується чи отримає пікап Jeep Gladiator або будь-які інші моделі Jeep подібний колір зі спеціальної пурпурової палітри.

Tuscadero - це обмежений за часом варіант, який буде доступний тільки до листопада 2021 року що зовсім скоро. За нього стягується додаткова плата в розмірі 395 доларів. Це невелика ціна за таке велике враження, але вона дорожча, ніж допдата в 245 доларів, яку вимагають будь-які інші варіанти кольору кузова Wrangler (крім Bright White).

Jeep стверджує, що запуск Tuscadero збігається з 80-річчям бренду Jeep. Крім того, це просто новітня з декількох відверто гучних колірних пропозицій (або назв кольору) для Jeep Wrangler наприклад: Snazzberry, Nacho, Hellayella, Hydro Blue, Sarge Green і Gecko. І головний конкурент Jeep Wrangler, Ford Bronco також тільки що представив новий колір.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин