Запрос запчастей 0

2,0-літровий турбомотор Jeep

Примітно, що концепт Jeepster Beach, одне з унікальних витворів Jeep, представлених на Jeep Safari в 2021 році, забезпечує мегамощность своєї 2,0-літровою силовою установкою I-4 з турбонаддувом. Чотирициліндровий двигун з примусовою індукцією розвиває приголомшливі 340 к.с. і 500 Ньютон-метр крутного моменту, що приблизно на 25 відсотків вище виробничої потужності 2,0-літрового двигуна в 270 к.с. і 400 Ньютон-метр крутного моменту.

Це ставить 2,0-літровий двигун I-4 з турбонаддувом на порядок вище ніж 285 к.с. у 3,6-літрового двигуна, в той час як крутний момент все ще нижче, ніж у EcoDiesel в 600 Ньютон-метр. Цікаво, що інші виробники випустили кілька досить бадьорих 2,0-літрових двигунів I-4 з турбонаддувом для своїх серійних автомобілів:

Mercedes-AMG: 416 к.с., 500 Ньютон-метр
Volvo: 415 к.с. і 670 Ньютон-метр (з наддувом з електромоторами)
BMW: 322 к.с. і 500 Ньютон-метр (з електродвигуном)
Honda: 306 к.с. і 400 Ньютон-метр
Ariel: 300 к.с. і 325 Ньютон-метр (з наддувом)
Jaguar: 296 к.с. і 400 Ньютон-метр
Audi: 292 к.с. і 280 Ньютон-метр
Mistubishi: 291 к.с. і 407 Ньютон-метр

Гарна новина полягає в тому, що ці завищені цифри доводять, що маленькі чотирициліндрові двигуни можуть володіти вражаючою потужністю. Погана новина полягає в тому, що Jeep досяг цих цифр за допомогою одноразової індивідуальної настройки SRT, яку він не зробить доступною для широкого загалу. На що здатні двигуни і на що розраховані серійні версії - це дві різні речі, оскільки виробники автомобілів повинні враховувати всілякі чинники, такі як довговічність, навантаження на інші системи і т.д.

Хоча навряд чи вдасться досягти таких показників без купи роботи і невеликого ризику, для 2,0-літрового Jeep є кілька варіантів продуктивності. Наприклад: Mishimoto і aFe оцінюють продуктивність; У Superchips, aFe, DiabloSport і RaceChip є тюнери; а Borla, Gibson, aFe і Magnaflow надають вихлопні системи. При правильному виборі робочих характеристик чотирициліндрові двигуни мають вражаючу потужність на літр і можуть перевершувати шестициліндрові і восьмициліндрові двигуни з великим робочим об'ємом.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин