Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

Народність Черокі проти Jeep Cherokee і Jeep Grand Cherokee

На цьому тижні "Car and Driver" поговорили з головним керівником народності Cherokee Чаком Хоскін-молодшим про назви позашляховиків Jeep Cherokee і Jeep Grand Cherokee. У той час як нація Cherokee довгий час виступала проти культурного привласнення свого історичного імені, заява, надана "Car and Driver", є першим випадком, коли нація безпосередньо звернулася до компанії Jeep з проханням змінити назву своїх позашляховиків.

У своїй заяві Хоскін сказав: «Я впевнений, що це має благі наміри, але не робить честь нації, коли її ім'я наклеюється на борт автомобіля. Кращий спосіб вшанувати нас - це знати про нашу роль в цій країні, нашій історії, культурі та мові, а також вести конструктивний діалог з визнаними на федеральному рівні племенами ... Я думаю, що ми живемо в той час, коли пора корпораціям відмовитися від використання імен, зображень і талісманів корінних американців в своїх продуктах, футболках команд і в спорті».

Цей крок був зроблений після ряду суперечок про імена (і рішень про перейменування) в останні роки, зокрема, клубу НФЛ "Washington Redskins" (Вашингтонські Червоношкірі) у Вашингтоні, округ Колумбія (який провів сезон 2020 року, відомий виключно як футбольна команда Вашингтона) і бейсбольний клуб Вищої ліги Клівленда (Cleveland Indians), обидва з яких відмовилися від своїх імен і талісманів.

В автомобілях, названих в честь корінних народів, немає нічого нового. Сам Jeep продавав автомобілі, названі на честь племені команчів, а Nissan Qashqai і Volkswagen Touareg все ще продаються за кордоном.

Представник бренду Jeep надав MotorTrend наступне у відповідь на заяву нації Cherokee: "Назви наших автомобілів ретельно вибиралися і вирощували протягом багатьох років, щоб шанувати і прославляти індіанців за їх благородство, доблесть і гордість. Ми більше, ніж завжди, віддані шанобливого і відкритого діалогу з главою нації черокі Чаком Хоскін-молодшим. "

В даний час немає повідомлень про те, що такий діалог почався або буде розпочато в найближчому майбутньому, а також в заяві не вказується, що Jeep готовий змінити назви розглянутих автомобілів. Нещодавно компанія представила Jeep Grand Cherokee L 2021 роки, длиннобазную версію позашляховика наступного покоління.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запрос запчастей