Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

Jeep Grand Wagoneer 2022 року з дерев'яними панелями

У той момент, коли Jeep представив концепт позашляховика Grand Wagoneer 2022 року, весь світ опинився в замішанні: де ж фальшивий сайдинг під дерево? Наклейки під дерево взяли на себе велику частину важкої роботи, зробивши оригінальний Jeep Grand Wagoneer 1984 року культовим. Ральф Жиль, керівник відділу дизайну Fiat Chrysler, батьківської компанії Jeep, наполягає на тому, що наклейки з імітації дерева здешевили б Jeep Grand Wagoneer 2022 року.

Дизайнер Абімелек Арельяно зібрав разом візуалізації з сайдингом під дерево старої школи і вони виглядають неймовірно. Ілюстрації викликали стільки шуму, що навіть сам Ральф Жиль оцінив їх у своєму акаунті в Instagram, зазначивши, що не дивлячись на те, що FCA не "наклеїть фальшиву дерев'яну обгортку на Wagoneer найближчим часом, але скажімо, ми залишили невелике місце на полотні .. . ».

Зрозуміло, що є безліч вагомих причин, за якими Jeep порахував, що відмова від кітчевих деревних акцентів старого Jeep Wagoneer був би більш прийнятним для його нового розкішного флагмана. Але мусимо визнати, що зображення Абімелека показують, наскільки видатним був би такий сайдинг. У поєднанні з агресивно стриманим стилем нового Wagoneer текстура деревини надає йому висококласну, унікальну американську елегантність, але при цьому він не виглядає банальним. Ви ніколи не побачите нічого подібного, на Mercedes-Benz GLS-Class, Range Rover або навіть на Lincoln Navigator. У будь-якому випадку, ніхто з них не зміг би це здійснити.

Jeep Grand Wagoneer 2022 року безумовно може бути таким, але на жаль цього не станеться - по крайней мере, не з заводу. Однак, як зазначає Ральф Жиль, на боках джипа досить місця. . . і ми впевнені, що ринок запасних частин запропонує рішення для власників Wagoneer, що прагнуть втілити в життя фантазії Абімелека Арельяно.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин