Запрос запчастей 0

Ram EV з’явиться у 2024 році. Але як його назве виробник вантажівок?

Назріває революція. Але про що йдеться, ми ще не зовсім впевнені. Ось що ми знаємо: Ram створює електропікап, і він з’явиться у 2024 році. Кілька днів тому Ram також подав заявку на торговельну марку «RAM REVOLUTION», заявку, вперше помічену фахівцями з CarBuzz, і подану FCA US LLC (тобто американське крило конгломерату Stellantis). Торгова марка поширюється на «моторні транспортні засоби, а саме, легкові вантажні автомобілі». Чи є зв'язок? Хто і чому бунтує? Чи побачимо ми в іншій рекламі Джорджа Вашингтона, який атакує Redcoats, як це було під час Революції Доджів?
Щоб побачити «EV» у «rEVolution», вам не потрібен капелюх із фольги чи диплом із маркетингу. Але це може бути щось зовсім інше. Це може бути маркетинговий слоган. Можливо, наступна революція почнеться з повернення 500 доларів із заводу на ваш наступний пікап Ram! Це може бути щось таке конкретне, як назва автомобіля, рівень комплектації або спеціальний пакет опцій. Хто знає? Все, що ми говоримо, це те, що відповідь є. (Це в Оберн-Хіллс, штат Мічиган. Не зовсім Зона 51.)
Найцікавіша можливість полягає в тому, що Ram назве свій електропікап Revolution. Є кілька способів, як це працює, враховуючи недавню історію брендингу компанії. По-перше, ширша компанія сильно спиралася на свою американськість, незважаючи на злиття з італійцями, а потім і з французами. Але привіт, хто врятував наші задниці під час справжньої Американської революції? Французький! (Можливо, одного дня ми побачимо видання Comte de Grasse Ram.) І подумайте про Ram 1500 Rebel, який є приблизно таким же актуальним, як тільки ви можете отримати для штику американської революції, яким цей бренд любить торгувати. Зверніть увагу на аспект REVolution — «EV» є прямо в назві — і здається, що є більш ніж невелика ймовірність того, що Ram розглядає це як назву EV.
Справжня назва також відокремить нашу гіпотетичну революцію Ram від її міського конкурента, відомого дещо побіжно як Chevrolet Silverado EV, і наблизить її до Ford F-150 Lightning. Так само буде і його футуристичний стиль — Ram не хоче, щоб це був просто електрифікований 1500, а радше щось, що втілює бажання Ram перевершити конкурентів.
У нас є відчуття, враховуючи цикли новин, у яких домінують пікапи Ford, Chevy та Rivian EV, Ram не чекатиме надто довго, щоб почати нарощувати галас із якихось надійних деталей чи концептуальних автомобілів. До того часу ми спокійно чекаємо, що принесе Революція.

 

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин