Запрос запчастей 0

New York Auto Show-2022: з концепту Airflow може розпочатися відродження марки Chrysler

Однією з найцікавіших новинок міжнародного автошоу-2022, що відкрилося в Нью-Йорку, стала «графітова» версія Chrysler Airflow. Концерн Stellantis, до структури якого входить Chrysler, сподівається, що з цього електромобіля розпочнеться відродження марки.
 
Треба одразу сказати, що це не перша презентація Airflow – концепт дебютував ще у січні на виставці споживчої електроніки CES-2022 у Лас-Вегасі. Той автомобіль був «одягнений» у біле, і це зворушило серця експертів.
Деякі критики індустрії порівняли електричний Крайслер з популярним Mustang Mach-E від компанії Ford, який показав непогані результати на старті продажів. Там, у Лас-Вегасі, представники Stellantis анонсували швидкий вихід чорного варіанту Airflow. Що й підтвердили презентацією у Нью-Йорку.
Версія Graphite – це екстер'єр Galaxy Black з акцентами Cyprus Copper «всередині та зовні». Завдання, згідно з релізом автовиробника, – «продемонструвати елегантну та вишукану нову особистість».
Акцент зроблено правильно: марка Chrysler в даний час переживає не найкращі часи - торік компанія реалізувала всього 115 004 нових автомобіля, притому, що в найкращі часи цей показник був у 6 разів більший.
В актуальній модельній лінійці присутні 4 автомобілі, з яких більш-менш активні позиції тільки у двох машин: морально застарілого седана Chrysler 300 (2021-го реалізовано 16 662 од.) і мінівена Pacifica (98 323 од.), що виробляється з 20 .Понад 600 км без підзарядки
Поки не ясно, наскільки продемонстрований концепт Airflow буде максимально точно втілений у серійну версію, але генеральний директор Chrysler Крістіна Фейелл підкреслила, що електромобіль "задасть дизайнерський та технологічний тон усім наступним моделям марки".
Концепція, реалізована в Airflow, має на увазі наявність повного приводу з двома електромоторами потужністю 150 кВт кожен, великих 22-дюймових коліс і автопілота STLA AutoDrive, що відповідає 3 рівню автономності. На одній зарядці автомобіль повинен проїхати не менше 400 миль (643 км).

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин