Запрос запчастей 0

Рестомод Dodge Charger 1969 року

Компанія Ringbrothers, що займається виробництвом нестандартних автомобілів з Вісконсіна, щойно завершила свій останній проект, повернувши в дію Dodge Charger 1969 року.

Брати Майк та Джим Рінг взялися за індивідуальне складання автомобіля для легенди автоспорту та телеведучого Грега Мерфі із Нової Зеландії. Власне, тут у Австралії і відбувалося початкове розбирання Dodge. Потім автомобіль перетнув Тихий океан і прибувши в Америку, дістався Спрінг-Грін, штат Вісконсін де зазнав ультрасучасної трансформації. Після більш ніж 8000 миль дороги та 4240 годин у гаражі народився Captiv.

Прямо з нечітких, рожевих спогадів про часи розквіту Детройта та дизайнерських робіт Гері Регла рестомод Dodge Charger 1969 року сяє фарбою BASF «Pile Up Yellow» — колірним кодом, який він ділить із сигнальним жовтим кольором Porsche. Матово-чорні гоночні смуги, дверні ручки, бічні дзеркала, накладки на вихлопні труби і значки — все це зроблено зі смаком. Під капотом Captiv встановлений двигун Hellcat Hemi потужністю 707 л.

707-сильний Dodge Charger оснащений зробленими на замовлення колесами HRE, взутими в шини Michelin Pilot Sport 4S: 19 дюймів спереду та 20 дюймів ззаду. У нього ліфтована 9-дюймова задня частина John's Industries та шасі від Арта Моррісона, який також відповідає за підвіску. Шестипоршневі гальма Baer, ​​карданний вал із вуглецевого волокна QA1, регульовані амортизатори та вихлоп Flowmaster вважаються додатковими оновленнями обладнання.

Індивідуальний інтер'єр відрізняється кермовим колесом із вуглецевого волокна та чорною шкіряною оббивкою з жовтим контрастним рядком від Upholstery Unlimited. Алюмінієві елементи управління, поручні та елементи оздоблення підкреслюють салон. Сучасні технології включають приладові панелі MoTec C1212, систему клімат-контролю Vintage Air Gen IV Magnum і систему управління двигуном MoTeC. І нарешті, головний пристрій Fusion у поєднанні з динаміками Kicker є аудіосистемою.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин