Запрос запчастей 0
call icon
Безкоштовно по Україні

Jeep Wrangler Willys Xtreme Recon 2022 роки отримує 35-дюймові шини

Jeep вперше анонсував свій пакет Xtreme Recon Package для потужного Jeep Wrangler Rubicon і могутнього Jeep Wrangler Rubicon 392 з двигуном V8 на Чиказькому автосалоні 2021 року. Перенесемося в Детройт 4Fest 2021 роки, і у Jeep є ще одна новина Xtreme: цей пакет Recon тепер було розширено до більш скромного рівня обробки салону Jeep Wrangler Willys.

Пакет Jeep Xtreme Recon Package в основному схожий на пакет Sasquatch від Ford Bronco. Найбільшою перевагою обох повнопривідних автомобілів є комплект 35-дюймових шин прямо з заводу. На додаток до зарекомендуваним себе 35-дюймовим позашляховим шинам BFGoodrich KO2 розміром LT315/70 R17 (на відміну від стандартних шин Willys LT255/75 R17 Firestone Destination), пакет Xtreme Recon Package включає в себе скромний 1,5-дюймовий заводський ліфт підвіски зі спеціально налаштованими амортизаторами, колеса розміром 17x8 дюймів з блокуванням beadlock (замінюють ролики 17x7,5 дюймів) і низьке передавальне число 4,56:1. Одні тільки шини забезпечують більше двох дюймів додаткового дорожнього просвіту.

Великі шини і невелика ліфтовка значно полегшують життя на бездоріжжі. Wrangler Willys з пакетом Xtreme Recon Package забезпечує кут в'їзду 47,4 градуса, кут з'їзду 40,4 градуса і кут відриву 26,7 градуса. Дорожній просвіт збільшується до 12,9 дюйма, а водний брід наближається до трьох футів на висоті 33,6 дюйма.

Пакет Xtreme Recon Package додає 3995 доларів до ціни Wrangler Willys. Пам'ятайте, що ви можете отримати позашляховий комплект Ford на менш дорогі двохдверні Bronco, а також на чотири-версії, включаючи базову комплектацію. Проте, порівняйте чотиридверний Wrangler Willys Xtremes і базову модель Bronco Sasquatches, однак і ціна збільшується до декількох сотень доларів.

Ті, хто надзвичайно зацікавлений в одному з цих більш потужних Wrangler, можуть розмістити замовлення, починаючи з жовтня, а виробництво почнеться в грудні. Якщо Jeep Wrangler Willys отримає зелене світло, є велика ймовірність, що Factory 35 ще більше розширить лінійку Jeep Wrangler.

x

Спасибо Вам за обращение!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее рабочее время.

x
Запит запчастин